Club – Show


 • slide

  Dafina Zeqiri at Mumja

 • slide

  Rochelle – Folie

 • slide

  Sunnery James & Ryan Marciano

 • slide

  Besa Kokedhima

 • slide

  Elvana Gjata Live

 • slide

  Eric Prydz – Lollipop

 • slide

  George Salto

 • slide

  Lollipop – Flori Mumajesi


 

Club Show

Kompania jone eshte distributore zyrtare e firmes Harman dhe ka mundesuar pajisjet me sisteme Audio-Vizuale te club-eve me te njohura e te dashura ne Shqiperi dhe Kosove, si: Mumja, Folie Tarrace, Folie Marine, Lollipop, Lollipop Summer, Mango Beach, African Beach, Diamond Club Ferizaj, Coco Club Ferizaj etj.

Ne sektorin e sherbimeve ne ofrojme pajisje specifike per te krijuar nje clubshow mbreslenes, jo vetem per audiencen por edhe per performancen e artistit.


 

Shiko Sherbimet Club Show